Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - опис та функції.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - тепловий насос, призначений для північних країн. Оновлена в 2022 році, ця модель працює на енергоефективному, екологічному фреоні R32. Обладнання відповідає класу енергозбереження A+++ та розраховане на роботу в діапазоні температур навколишнього середовища від -25 до +50°С. Завдяки особливостям конструкції забезпечується надійна робота у всьому діапазоні робочих температур та навантажень. Рівень шуму від 20 дБа (залежно від моделі). Унікальна форма жалюзі дозволяє рівномірно розподілити повітряний потік по всьому приміщенню, а інтелектуальна система керування виводить показники комфорту на новий рівень. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - рекомендований до використання як єдине джерело опалення. Кондиціонер зібраний за вимогами Generation VI з підвищеними вимогами до якості збирання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
ЗДОРОВ'Я
- Режим комфортного сну SLEEP Ця функція надає користувачеві вибір трьох різних режимів, що дозволяють встановити комфортні умови для сну
- CH 7-SKY Technology Унікальна система фільтрації, що складається з 7 фільтрів широкого спектру дії, забезпечує комплексне очищення від усіх видів побутових забруднень
- CH SMART-iON Filter Створює негативно заряджені іони навколо частинок пилу в приміщенні, що посилює їх уловлювання фільтром кондиціонера
- ECO-FRESH Електростатичний фільтр повітря захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря
- DOUBLE SELF-CLEAN Функція самоочищення від пилу, грибка, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування, з наступним прогріванням теплообмінника до +57..+58°C. Повне очищення займає 30 хвилин, що дозволяє збільшити інтервали між обслуговуваннями і заощадити час та гроші
Докладніше про системи фільтрації кондиціонерів Cooper&Hunter читайте у статті: Очищення повітря в кондиціонерах Cooper&Hunter: CH 7-SKY Technology + CH Smart-iON Filter
КЕРУВАННЯ КОМФОРТОМ
- Блокування управління Дозволяє заблокувати пульт, запобігаючи випадковому натисканню або несанкціонованому доступу дітей
- Таймер Дозволяє виставити час увімкнення або вимкнення кондиціонера в межах 24-х годин
- LED-дисплей Дозволяє легко контролювати основні параметри кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування
- TURBO Включає кондиціонер на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення
- Багатошвидкісний вентилятор Дозволяє вибрати максимально комфортну інтенсивність обдування.
- Режим SWING Забезпечує рівномірний розподіл повітря по приміщенню
- Режим осушення Зниження вологості у приміщенні відбувається практично без зниження температури
- SELF-CLEAN Функція самоочищення теплообмінника дозволяє видалити з нього забруднення та пил, що дозволяє збільшити інтевал між сервісними обслуговуваннями
- WI-FI Модуль підключення до бездротової мережі дозволяє легко керувати кондиціонером з будь-якої точки земної кулі. За допомогою цієї функції, ви можете увімкнути кондиціонер, наприклад, по дорозі з роботи додому
- I FEEL При активації цієї функції кондиціонер автоматично встановлює поточну температуру в приміщенні як цільову
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ
- Захист від обмерзання Коли температура зовнішнього повітря – низька, а вологість – висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв'язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
- Авторестарт У разі втрати живлення,кондиціонер автоматично запам'ятовує останні задані налаштування та режими та відновлює їх після відновлення роботи
- Самодіагностика Вбудована система самодіагностики основних функцій та режимів запобігає виходу обладнання з ладу та попереджає про несправність
- Підсвічування дисплея Для зручності експлуатації, у темний час доби, дисплей оснащений підсвічуванням
ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ
- Безшумний режим У цьому режимі кондиціонер знижує швидкість роботи вентилятора для більш тихої роботи.
- Автоматичний захист Дозволяє кондиціонеру стабільно працювати в широкому діапазоні напруги в мережі живлення
- Функція «+ 8 °C» При активації цієї функції кондиціонер автоматично підтримуватиме в приміщенні температуру + 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення. Споживання електроенергії буде мінімально необхідним для підтримки температури
- Технологія I-Action Забезпечує стабільну роботу компресора за максимально низьких частот обертання - від 1 Гц. При цьому збільшується термін служби, зменшуються вібрації та знижується енергоспоживання
- Покриття BLUE-FIN Спеціальне покриття запобігає корозії та збільшує термін служби теплообмінників
- Теплий старт Попередній підігрів компресора полегшує запуск в умовах низьких температур навколишнього середовища і збільшує його термін служби
- Фреон R32 Кондиціонер працює на сучасному, екологічному, високоефективному холодоагенті, що дозволяє мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та підвищити економічність експлуатації
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
- Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A++/A+++ Енергозберігаюча комплектація Generation VI. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG повністю відповідає дірективі Європейського союзу ErP (Energy releated Products), що діє з 01.01.2013 № 626/2011/EU для побутових теплових насосів та кондиціонерів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция памяти | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Высота внутреннего блока | 291 мм |
| Глубина внутреннего блока | 211 мм |
| Ширина внутреннего блока | 894 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 23.5 кг |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1.55 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1.4 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 28 599 ₴


