- Cooper&Hunter CH-S12FTXLA2-NG на площу до 35 кв.
- Побутовий тепловий насос. Адаптван для роботи на тепло та холод у північних.
- Температурний діапазон ефективної роботи від -25 до +50 ° С;
- Спеціальний алгоритм роботи, що забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку
- Wi-Fi модудь для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (OC: Android)
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 ° С". Кондиціонер підтримуватиме температуру +8°С, що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії.
- Технологія I-Action – плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Найвищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI;
- "7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування та наступним нагріванням пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні та дозволяє отримати здорове повітря;
- I Feel – вбудований датчик температури у пульті дистанційного керування. Точність підтримки температури – 0,5 ° С;
- Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, осушення, вентиляція
- Ширококутні жалюзі, що утворюють охоплення всього об'єму приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря.
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку фільтра, що улавлює.
- LED дисплей на панелі внутрішнього блоку
- Увімкнення/вимкнення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера
- Режим комфортного сну SLEEP
- Безшумна робота
- 24 – годинний таймер на увімкнення та вимкнення
- Затримка пуску вентилятора що виключає можливість обдування холодним повітрям
- Функція зниження вологості без зниження температури
- Turbo режим.
- Бактерецидне покриття пульта дистанційного керування
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань
- Автоматична система захисту від заледеніння
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів
- Можливість підключення провідного пульта із здатністю двотижневого програмування та підключення до системи розумного будинку BMS (ОПЦІЯ)
- Блокування керування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 12 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3510 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция памяти | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Фильтр | HEPA-фильтр, Предварительный фильтр, Угольный фильтр |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Высота внутреннего блока | 291 мм |
| Глубина внутреннего блока | 211 мм |
| Ширина внутреннего блока | 894 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24.5 кг |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1550 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1400 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 31 099 ₴


