ФУНКЦІЇ ТА РЕЖИМИ
- INTELLEGENT SENSOR Інтелектуальний алгоритм розподілу повітряних потоків, контрольований вбудованим датчиком присутності: Follow – при переміщенні користувача, повітряний потік рухається за ним; Avoid – охолоджене повітря огинає користувача, усуваючи ефект протягу; Surround – навколишній потік повітря, що створює враження свіжого бризу; Energy-saving – якщо людей у приміщенні немає, кондиціонер перейде в енергозберігаючий режим, що дозволяє заощадити до 30% електроенергії.
- Захист від замерзання “+ 8°C” При активації цієї функції кондиціонер автоматично підтримуватиме в приміщенні температуру + 8°C, не дозволяючи заморозити приміщення. Споживання електроенергії буде мінімально необхідним для підтримки температури
- TURBO Включає кондиціонер на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення
- I FEEL При активації цієї функції кондиціонер автоматично встановлює поточну температуру в приміщенні як цільову
- SLEEP Ця функція надає користувачеві вибір трьох режимів, що дозволяють встановити комфортні умови для сну
- QUIET безшумний режим
- Режим AUTO Здійснює автоматичну зміну режимів роботи (охолодження/обігрів), залежно від температури в приміщенні
- Авторестарт Дана функція дозволяє кондиціонеру запам’ятовувати установки після втрати живлення. Таким чином, після відновлення живлення обладнання створить у приміщенні необхідну температуру
- Таймер Дозволяє виставити час увімкнення або вимкнення кондиціонера в межах 24-х годин
- Блокування управління Дозволяє заблокувати пульт, запобігаючи випадковому натисканню або несанкціонованому доступу дітей
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Тепловий насос до -25°C Побутова спліт-система для роботи на обігрів у північних країнах Європейського континенту
- Робота на обігрів Спеціальний алгоритм роботи, який забезпечує стабільну та ефективну роботу при негативних температурах зовнішнього повітря. Підігрів піддону та компресора, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку
- DOUBLE SELF-CLEAN Інноваційна технологія, дозволяє кондиціонеру проводити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій методом миттєвого заморожування з наступним підігрівом пластин теплообмінника до +58ºС. Повне очищення кондиціонера відбувається за 30 хвилин, що дозволяє заощадити час та кошти на сервісному обслуговуванні та гарантує здорове повітря у приміщенні
- STOP DUCT Верхня решітка забору повітря внутрішнього блоку після вимкнення кондиціонера закривається спеціальними жалюзі, що дозволяє уникнути осідання пилу на теплообміннику.
- Захист від обмерзання Коли температура зовнішнього повітря – низька, а вологість – висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв’язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
- Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A++/A+++ Енергозберігаюча комплектація Generation V. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXZ-NG AVALON повністю відповідає діючій з 01.01.2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy releated Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів та кондиціонерів
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту Дозволяє збільшити ресурс обладнання та знизити навантаження на електричну мережу
- Фреон R32 Забезпечує мінімум шкоди для навколишнього середовища та максимум ефективності
- Затримка пуску вентилятора У режимі нагрівання вентилятор внутрішнього блоку вмикається із затримкою. Це запобігає утворенню потоку холодного повітря з кондиціонера, поки теплообмінник не прогрівся
- Самоочищення внутрішнього блоку Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі плісняви та бактерій у внутрішньому блоці кондиціонера
- GREEN-FIN Спеціальне покриття запобігає корозії та збільшує термін служби теплообмінників
- Керування горизонтальними жалюзі Дозволяє швидко та зручно відрегулювати напрямок потоку в горизонтальній площині, з дистанційного пульта управління
- Step-less Fan Control Унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%
- DC-двигун Вентилятор внутрішнього блоку обладнаний економічним інверторним DC-двигуном нового покоління
- Підсвічування пульта Дозволяє користуватися кондиціонером у темний час доби без додаткових джерел освітлення
- LED-дисплей Дозволяє легко контролювати основні параметри кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування
- AUTO LIGHT – датчик освітленості розпізнає час доби та знижує рівень шуму та яскравість дисплея
[martfury_empty_space height=”30″]
СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ
- Плазмовий фільтр Очищувач повітря преміального типу – унікальна система захисту від бактерій, вірусів, неприємних запахів та алергенів
- ECO-FRESH Електростатичний фільтр повітря захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря
Докладніше про системи фільтрації кондиціонерів Cooper&Hunter читайте у статті: Очищення повітря в кондиціонерах Cooper&Hunter: CH 7-SKY Technology + CH Smart-iON Filter
[martfury_empty_space height=”30″]
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ
- Дистанційне керування Інфрачервоний пульт керування з підсвічуванням та індикацією дати та часу
- WI-FI Модуль підключення до бездротової мережі дозволяє легко керувати куондиціонером з будь-якої точки земної кулі. За допомогою цієї функції, ви можете увімкнути кондиціонер, наприклад, по дорозі з роботи додому
[martfury_empty_space height=”30″]
WE SAVE THE PLANET
Купуючи цей кондиціонер, ви допомагаєте довгостроковому проекту соціальної відповідальності – “WE SAVE THE PLANET”, компанії Cooper&Hunter













Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Количество режимов работы | 8 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция памяти | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Высота внутреннего блока | 281 мм |
| Глубина внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 977 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 31.5 кг |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Ширина внешнего блока | 899 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 610 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 33 599 ₴


