
Технологія Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування.
Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.
Супертихий
Для максимального комфорту в спекотну погоду кондиціонер повинен охолоджувати повітря не тільки ефективно, але й тихо. Для цього компанія Haier створила кондиціонер з надтихим режимом, що продукує лише 15 дБ(A). Шум 15 дБ(A) — це навіть тихіше, ніж ви уявляєте. Ви навіть не помітите, коли кондиціонер працює, тому зможете цілком зосередитись на своїх справах.

3D повітряний потік
3D повітряний потік – ефект природньої циркуляції, завдяки жалюзям, які рухаються по горизонталі та вертикалі; Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, заснованої на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора і тривимірному розподілі повітря, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.

Wi-Fi керування
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу.
Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевненим у тому, що «погода вдома» точно комфортна.
На допомогу прийде новий додаток «hOn», що забезпечить керування кондиціонером з будь-якого місця та в будь-який час

Обігрів до -30 °C
Однієї з основних переваг кондиціонера Nordic є обігрів приміщення, навіть коли за вікном – 30 °C. Це досягається завдяки компресором «A-PAM» , який допомагає підвищити ККД.
Наші споживачі також відмічають скорочення витрат на опалення до 50%.
Легкий монтаж
Система монтажу кондиціонерів Haier Nordic по-справжньому проста завдяки оптимізованим компонентам. Покращена настінна монтажна пластина надає детальну інформацію для швидкого монтажу. Збільшений простір для прокладання дренажних та фреонових труб. Крім того, стало простіше демонтувати та обслуговувати кондиціонер завдяки легкому доступу до двигуна вентилятора та плати управління.
КОМПРЕСОР Hitachi
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Страна производитель | Китай |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Автоматический режим работы | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Датчик присутствия | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 15 дБ |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция памяти | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 12 кг |
| Высота внутреннего блока | 310 мм |
| Глубина внутреннего блока | 210 мм |
| Ширина внутреннего блока | 900 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 39 кг |
| Высота внешнего блока | 614 мм |
| Глубина внешнего блока | 338 мм |
| Ширина внешнего блока | 820 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 840 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 600 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 39 960 ₴




