Огляд
Погодозалежний регулятор для управління роботою систем опалення, охолодження, вентиляції та ГВП. Сумісний із устаткуванням Vaillant з шиною eBus
Особливості
- Погодозалежний регулятор з дисплеєм
- Один регулятор для всіх типів систем. Можливість розширення функцій регулятора без заміни самого регулятора при модернізації системи
- Легке проектування і монтаж. Зниження ймовірності помилки при виборі регулятора
- Швидка настройка параметрів для всієї системи. Всі дані в одному регуляторі
- Можливість дистанційного моніторингу та управління через інтернет за допомогою модуля VR 921
- Інтеграція обладнання Vaillant в систему «розумний будинок» через модуль KNX або через функцію EEBus
Можливості установки
- Контроль сучасних систем опалення (газове котли, рідкопаливні котли, сонячні системи, гібридні системи, теплові насоси, вентиляція, ГВС)
- Управління одним прямим контуром опалення і контуром ГВП
- Управління каскадом обладнання для опалення та охолодження до 7 одиниць та системою опалення / охолодження до 9 опалювальних контурів
- Управління системами до двох змішувальних контурів в поєднанні з модулем VR 70
- Управління системами сонячних колекторів для опалення та ГВП в комбінації з модулем VR70
- Управління системами до трьох змішувальних контурів в поєднанні з модулем VR 71
- Управління контуром сонячної системи в поєднанні з модулем VR 71
- Робота з буферною ємністю
- Дистанційний контроль за заданою температурі приміщення і контроль вологості в приміщенні при роботі функції охолодження з модулем VR 91
Функції
- Захист від замерзання установки
- Режим зниження температури для економії
- Режими "Відпустка", "Зустріч"
- Одноразовий нагрів водонагрівача
- Побудова графіка вкладу сонячної енергії (у комбінації з модулем VR 70)
- Інтелектуальне узгодження програми приготування гарячої води з опаленням
- Функції "ручне охолодження", "1 день не вдома", "1 день вдома"
- Термічна дезінфекція водонагрівача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Франция |
| Интерфейс | Проводной |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Да |
| Цвет | Белый |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Теплый пол, Газовые котлы, Системы отопления |
| Радиус действия | 50 м |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Управление | Удаленный доступ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 147 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 700 ₴


